top of page

מהם שלבי פיתוח מוצר ועיצוב המיתוג והלוגו

דמיינו את הסצנה הבאה: לקוח מגיע למשרד, יוצא עם מוצר מתנה ממותג בו הוא משתמש וזוכר תמיד את העסק שלכם בזכות הלוגו המתנוסס על המוצר והחזות הממותגת שלו. יתכן שהוא אפילו מעביר הלאה את המוצר הממותג ועושה לכם שירות שיווק ופרסום חינם אין כסף.


מיתוג קופסת קרטון

מדוע למתג מוצרי פרסום?

מהתסריט המוכר הזה עולה ששווה בהחלט להשקיע בפיתוח מוצרים ממותגים, מוצרי קידום מכירות או מתנות ללקוחות ומתעניינים, שבאמצעותם תוכלו להפיץ את הפעילות העסקית שלכם. הלוגו הוא האלמנט שיהפוך את העסק לזכיר יותר וזו הסיבה שתהליך פיצוח מיתוג וקונספט הוא תהליך מורכב ומאתגר במהלכו מתייחסים ליתרון התחרותי ולבידול של בית העסק, לשוק בו הוא פועל, לקהל היעד האולטימטיבי ומגבשים נראות שתתחבר למסרים השיווקיים, לקהל ותדגיש אותו בזירה העסקית התחרותית.


איך מעצבים פריטי קידום?

אחרי שיש כבר לוגו וצבעי מותג, אלמנטים או אייקונים המזוהים עמו, אפשר להמשיך לשלב פיתוח של מוצרי פרסום ממותגים. היופי הוא שהיום אפשר גם להשתמש בפלטפורמה ידידותית למשתמש בממשק אינטואיטיבי שמאפשר להעלות עיצוב קיים ולשלוח להדפסה וייצור באמצעות בית דפוס דיגיטלי את העיצוב ולקבל את התוצר חזרה – אבולוציה טכנית מהירה מהרעיון ועד ליישום. כמובן שחשוב להיוועץ עם סטודיו למיתוג ולקבל ליווי מקצועי במידה ואינכם בטוחים באיזה מוצר לבחור או מה יהיה המיתוג האולטימטיבי שישים אתכם על המפה. כך או כך, לפניכם מספר שלבים בדרך לפיתוח מוצר מעוצב וממותג שיוכל לשרת את האינטרסים שלכם בתהליכי קידום, שיווק ופרסום:


מה יהיה המוצר הממותג האולטימטיבי?

היצע המוצרים הוא רחב ואפשר לבחור פריט פרקטי ואסתטי בו זמנית לפי מספר שיקולים, כגון: עונתיות, קהל היעד, מוצר שיתחבר ויתקשר לעולם התוכן ולפעילות העסקית. בין הפריטים הנפוצים בהם משתמשים למטרות תדמית וקידום, ניתן לציין עטים בהם תמיד יש צורך כי הם נוטים ללכת לאיבוד ועם זאת, אי אפשר בלעדיהם, תיק שגם הוא הופך במהרה לפרטנר הצמוד של כל אחד ואחת, מטריות שימושיות במיוחד לעונת החורף אך יכולות גם לתפקד כפתרון הצללה בעונה החמה, פדים לעכבר שכל שולחן צריך וכן מתנות לפי חגים כמו הגדת פסח ואפשר אפילו לשלב בין שתייה למיתוג באמצעות בקבוק יין עם הדפסת לוגו.


הפרטים הטכניים שעושים הבדל

על מנת להמשיך בתהליך, צעד אחר צעד, יש לבחור מידה של המוצר ולשים לב לגדלים המוצעים או לטווח המידות האפשרי ולהבין אם גם ככל שעולים במידה משלמים עלות גבוהה יותר או אין קשר. כמו כן, יש לשים לב בכמה יחידות מדובר במינימום או במקסימום וזמני ייצור ואספקה, במיוחד אם יש לכם אירוע עסקי קרוב כמו כנס מקצועי בו תרצו לחלק פריטים. לאחר מכן, החליטו אם לבחור בעיצוב אונליין ללא תשלום באמצעות ממשק שמאפשר לכם באמצעות "גרירה ושחרור" לגרור פריטים, להחליף רקעים, לשלב אלמנטים, לייצר טקסט בפונטים שונים או אם יש לכם עיצוב מקצועי מוכן – פשוט להטעין אותו לאתר בפורמט הנדרש. בשלב הבא בוודאי תתבקשו לשלוח להדפסה לאחר ביצוע הוראות מדויקות המנחות אתכם בכל הנוגע לסגירת קבצים. כדאי תמיד לברר אם יש שדרוגים ששווה לשקול על מנת לשפר את המוצר כמו למשל, הדפס צבע בצד אחד או בשני צדדים, גימור או ציפוי מסוג מסוים, סוג נייר או הרכב בד.

אל תתפשרו על אתר ידידותי ונוח ויעיל לעיצוב או שליחה להדפסה ועל בית דפוס אמין שיעמוד בסטנדרטים גבוהים של הדפסה לפריטים ממותגים שייקחו אתכם קדימה.


Comments


תודה! נשוב אליכם בהקדם

יש לכם רעיון למוצר?

צרו קשר!

החלל החיצון

 יש לכם רעיון או מוצר?

מגיעה לכם שיחת יעוץ חינם!

Anchor 1
bottom of page