top of page
STUDIO TOMAS333_edited_edited.jpg

פיתוח מוצר | פיתוח מוצרים חדשים

הסטודיו לפיתוח מוצר המוביל בישראל

מה אתם צריכים לדעת כדי להתחיל בתהליך של פיתוח מוצר

פיתוח מוצרים זו המומחיות שלנו. אם יש לכם רעיון גדול, אם אתם משוכנעים בכך שהרעיונות שלכם, יכולים לשנות את העולם, אנחנו נשמח לתת לכם את הכלים המקצועיים להפוך חלום למציאות. כל פיתוח חלום גדול, התחיל בצעד אחד קטן. אנחנו נשמח לעבור אתכם את המסע, נשתמש בכל הכלים העומדים לרשותינו, כדי להשיג את היעדים העומדים לנגד עינינו.

בעבר, פיתוח מוצרים היה נחלתם של בעלי ממון בלבד. אבל היום, לכל אחד יכולים להיות הכלים לממש את חזונם. תהליך יצירה של מכשיר או מוצר, מכונה בשפה המקצועית: פיתוח מוצרים. רוצים לדעת עוד? כעת, נסביר הכל.

פיתוח ממוחשבת של מוצר חדש

מה זה בכלל תהליך פיתוח מוצר ומדוע הוא חשוב כל כך?

אם תביטו סביב, הרי שכל דבר בחיים שלנו, כל מוצר בו אנחנו משתמשים, כל מכשיר חשמלי, כל כלי מטבח או רהיט, הוא התוצר הסופי של תהליכי פיתוח וחשיבה. גם אם אנחנו רואים בחפצים הסובבים אותנו, דבר מובן מאליו, הרי שבמציאות, אין זה כך. לצורך העניין, המזלג בו אתם משתמשים בארוחת הצהריים, הוא אולי משהו שאתם משתמשים בו בלי לחשוב. אבל היה מי שחשב על הגודל של המזלג, על מספר השיניים המדויק שלו, מספר אשר יאפשר נעיצה מושלמת של המזלג בחתיכת בשר או ירק, מצד אחד, מהצד השני, היה מי שחשב על מספר שיניים כזה שיאפשר יצירה של מזלג בגודל מושלם, כזה שיכנס לפה של כל אחד מאיתנו, בלי שום בעיה. זו כמובן רק דוגמא אחת לאינספור דוגמאות נוספות, שלל מקרים בהם טובי המוחות הצליחו לתכנן מוצרים מושלמים, כדי שאלו, יענו על הצורך של לקוחות רבים ככל הניתן.

 

היום, פיתוח מוצרים הוא תחום ידע רחב, המשיק לאינספור תתי נושאים. בין אם אנחנו מדברים על עבודה בכלים 'מסורתיים', כמו כרסום מתכות או עיבוד שבבי ובין אם אנחנו מדברים על תחומי ידע הנוגעים להנדסת חשמל, הנדסת מחשב, עיצוב גרפי וכן הלאה. ככל שנקפיד על עבודה מקצועית, איכותית ומיומנת, הרי שנצליח לפתח מוצר טוב יותר, כזה שיצליח לתת מענה רלוונטי למגוון רחב של לקוחות.

אפשר לחלק את עולם היזמות לשלוש קבוצות מרכזיות

בגדול, אנחנו יכולים לחלק את הלקוחות שלנו, בסטודיו לעיצוב תעשייתי, לשלוש:

1.  אלו אשר מעוניינים לפתח מוצר חדש, יש מאין:

אנחנו מדברים על יזמים וסטארטאפיסטים. מי שבוקר אחד התעוררו בבוקר עם רעיון והבינו כי יש להם ממש אוצר ביד. גם אם אין לכם ניסיון קודם וגם אם ההכשרה שלכם מגיעה מתחום אחר, הרי שאנחנו מאמינים כי בכל אחד, טמונה היכולת להגשים כל חלום, מסובך או מאתגר ככל שיהיה. תהליך העבודה במקרה הזה, דורש מאיתנו לא רק לחשוב על פיתוח המוצר עצמו, אלא, אנחנו רוצים להבין ביחד, מי קהל היעד אליו אנחנו מכוונים ואיך אנחנו יכולים להגיע אליו, באמצעות עיצוב נכון ומדויק. 

2.  עצמאיים עם קהל לקוחות קטן, המעוניינים להרחיב את סל השירותים אותו הם נותנים ללקוח:

לפעמים, מתוך העבודה, מתברר כי יש מוצרים פשוטים, אותם אפשר ליצור ולאפשר ללקוחות הקיימים, לנצל את השירות בצורה טובה יותר. לצורך ההמחשה, זו יכולה להיות מאמנת כושר המעוניינת לפתח מוצר עזר לפעילות ספורטיבית בבית וזה יכול להיות שף פרטי המעוניין לפתח כלי בישול מיוחד, אשר ישפר את העבודה שלו בשטח. במקרה הזה, אנחנו מכוונים אמנם לקהל יעד ממוקד וקטן יחסית, בטח בהתחלה, אבל תמיד אפשר לחשוב על האפשרות להרחיב את המעגל ולשווק את המוצר המוגמר, לקהלי יעד נוספים. 

3.  עבודה עם חברות וארגונים קיימים:

 

לעיתים, מגיעות אלינו חברות, להן יש מוצר או מספר מוצרים, אותם הן משווקות לקהל הלקוחות הקיים. אבל, מתוך העבודה בשטח, עלו קריאות לפתח מוצר קיים ולשפר את הביצועים שלו, לעיתים, המסקנה יכולה להיות כי יש לפתח מוצר חדש, ממש מההתחלה. זו יכולה להיות חברה לשיווק כלי בית המעוניינת לפתח מוצרים ייחודיים לחדר הרחצה או למטבח, זו כמובן דוגמא אחת לאינסופור מקרים דומים. כמו תמיד, אנחנו נגייס את הכלים המקצועיים שלנו ונעניק לכם את השירות הטוב ביותר, בין אם תרצו לשווק את המוצר ללקוחות הקיימים ובין אם תרצו להרחיב את שירותי החברה לקהלים חדשים.

סקיצות בתהליך של פיתוח מוצר חדש

מי הם מעצבים תעשייתיים ומה הם עושים בדיוק

כאמור, תהליך של פיתוח מוצרים, הוא תהליך מורכב, אשר דורש מאיתנו להתבונן בכל פרט ופרט, במכשיר או במוצר אותו אנחנו מפתחים, כדי להצליח לענות לצורך של הלקוחות הפוטנציאלים בצורה הטובה ביותר. אתם אולי מגיעים עם רעיון יוצא דופן, המצאה חדשה, משהו שיצליח לשנות את העולם, אבל רעיון בלבד לא יביא אותנו רחוק. כדי להגשים את החלום, אנחנו צריכים את אנשי המקצוע המתאימים שיאפשרו לנו להגיע למוצר הסופי בדרך הקצרה והיעילה ביותר. עיצוב תעשייתי, הוא עולם ידע, המחבר בין עיצוב ובין תעשייה. כלומר, אנחנו מדברים על מי שיש להם את הכלים המקצועיים, להבין מה הוא החלום שלכם בדיוק ואיך אפשר ליצור אותו, יש מאין.

מעצב תעשייתי מומלץ, מלווה אתכם לאורך כל שלבי העבודה על הפרויקט. ממש מרגע ההגות, מהרגע בו אנחנו מבינים ביחד, מה אתם מדמיינים בעיני רוחכם ועד לשלבי העבודה הסופיים, שיווק המוצר החדש, העברתו לייצור המוני ושלבי המכירה הראשונים.

איך מפתחים מוצרים חדשים? אלו שלבי העבודה העומדים בפנינו

שלב ראשון, מפתחים את הרעיון ביחד:

כאמור, יש מי שנתקלו ברצון לפתח מוצר חדשני, בעקבות עבודתם, יש מי שרעיון חדש עלה בראשם והם רוצים להבין האם אפשר להפיק ממנו משהו. במהלך שיחת הייעוץ הראשונית, אנחנו, העובדים בסטודיו תומאס, סטודיו לעיצוב תעשייתי, ננסה להבין מה אתם חושבים, מה הוא הרעיון שלכם בדיוק. ננסה כמובן להבין ביחד, האם יש שוק למוצר הזה? האם יש ביקוש או צורך, בקרב קהל לקוחות משמעותי, אשר בסופו של דבר, ירצה לרכוש את המוצר אותו אנחנו מפתחים כעת. אנחנו נעשה הכל כדי להפוך את תהליך החשיבה יעיל ואפקטיבי, אבל אין ספק כי ככל שאתם תגיעו מוכנים יותר לפגישה, כך נוכל לקדם את תהליכי העבודה, במהירות רבה יותר.

שלב שני, ננסה להבין ביחד מה סדר הגודל של הזמן הדרוש לנו להשלמת הפרויקט ומה אנחנו צריכים כדי להתחיל בעבודה:

כל תהליך פיתוח מוצר, הוא תהליך ייחודי ושונה ממקרים אחרים. בכל פעם מחדש, אנחנו רוצים לצאת לדרך אחרי שקיימנו הערכת מצב רלוונטית ולאחר שהצלחנו להוריד את המשימה הגדולה, פיתוח המוצר, למספר משימות קטנות יותר. יש מקרים בהם תהליך הפיתוח דורש שימוש בטכניקות מיוחדות וביצירת שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מתחומים נוספים, על מנת שנוכל להגיע לתוצאה הסופית הטובה ביותר. יש מקרים בהם תהליך העבודה עתיד להיות פשוט וקצר הרבה יותר. כאמור, ככל שנקפיד לתכנן את תהליך העבודה, כך נגיע לתוצאות טובות יותר ובתוך זמן קצר יחסית. 

שלב שלישי, נפיק אבי טיפוס כדי שנצליח להבין ביחד, האם יש מקום לשינויים:

אמנם, מעצבים תעשייתיים מנוסים, יודעים איך לנהל תהליכים של פיתוח מוצרים, באופן מקצועי. כמאמר הפתגם המוכר: 'אין חכם כבעל ניסיון'. משום שלאורך השנים, עבדנו עם אינספור לקוחות, בתחומים שונים, הרי שיש לנו את הניסיון ואת היכולת לחזות אתגרים רבים מראש. אבל, באותה הנשימה, הרי שאם אנחנו רוצים לבצע עבודה יסודית ואחראית, אנחנו לא יכולים לנוח על זרי הדפנה. לכן, אנחנו ממליצים, על הפקה של אבי טיפוס מקדימים, כאלו שיעזרו לנו להבין ביחד, האם הגענו למוצר הטוב ביותר. בכל פעם מחדש, נסיק את המסקנות הדרושות, נלמד מהטעויות ונעשה כל מאמץ, כדי להגיע למוצר המושלם מבחינתנו.

שלב רביעי ואחרון, יציאה עם המוצר לייצור המוני והתנעה של תהליכי שיווק:

אחרי תהליכי חשיבה ויצירה מאחורי הקלעים, הגיע הזמן להגיע עם המוצר לשטח. כעת, אנחנו רוצים לראות כי תהליך הייצור של המוצר נעשה כמו שצריך, אנחנו רוצים להבין מה הכלים המקצועיים העומדים לרשותינו, בשביל שנוכל להגיע ללקוחות רבים ככל הניתן. בין אם דרך פרסום ברשתות החברתיות ובין אם באמצעות הטמעת קישורים לאתר העסק, באתרי אינטרנט מובילים.

פיתוח מערכת שתיה חדשנית

למה כדאי לכם לעבוד ביחד איתנו

כל רעיון גדול מתחיל מתשוקה, מהרצון להצליח להביא לכדי מימוש רעיון שנדמה היה בהתחלה כמו חזון דמיוני. אנחנו, המעצבים התעשייתיים של סטודיו תומאס לעיצוב תעשייתי, יודעים כי רצון, מקצועיות, עבודה קשה וירידה לפרטים הקטנים, אלו התכונות הדרושות למי שרוצים לשנות את העולם. אנחנו מתרגשים בכל יום לקום בבוקר ולהכיר עוד יזמים ויזמיות מופלאים, אנשים מבריקים, עם רעיונות אשר יכולים לשנות את העולם כמו שאנחנו מכירים אותו היום. כדאי לכם לעבוד איתנו משום שאצלנו תמצאו:

1. ליווי אישי וזמינות מלאה לאורך כל הדרך.

2. יחס אישי ואדיב.

3. אנשי מקצוע אשר מסוגלים לחלום בגדול, ממש כמותכם.

4. שירות מקצועי נטול פשרות, במחירים משתלמים במיוחד.

5. ניסיון של למעלה מעשר שנים במקצוע ושורה ארוכה של סיפורי הצלחה לאורך השנים.

אנחנו מכירים את העולם החדש, אנחנו מודעים היטב לשינויים הטכנולוגיים הקיימים ואלו העתידים לבוא. אתם צריכים שיהיו לצידכם מי שיש להם מצד אחד, היכרות מעמיקה עם המקצוע המופלא המכונה עיצוב תעשייתי ופיתוח מוצרים. מהצד השני, אתם צריכים לבחור במי שיודעים להישאר גמישים ופתוחים לרעיונות חדשים, אשר הפכו לחלק אינטגרלי מהמציאות שלנו היום.

כדי להתגבר על התחרות, אנחנו חייבים לעשות את הטוב ביותר בכל פעם

התחלנו את המאמר שלנו בכך שבימינו, תהליכים של פיתוח מוצרים, הם לא משהו השייך רק לבעלי הממון בלבד. התחלנו את המאמר עם ההבנה כי אנחנו חיים בעולם חדש, מודרני, המאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לחלום בגדול ולהגשים כל משאלת לב. מהצד השני, אל תשכחו, אם לכם יש היום גישה לתהליכים של פיתוח מוצרים, הרי שגם למתחרים שלכם יש גישה קלה לפתח מוצרים חדשים, על פי חזונם שלהם. איך נוכל להתגבר על התחרות הגוברת? רק אם נקפיד לעבוד בצורה מסודרת, רק אם נקפיד לבחון כל פרט ופרט לאורך הדרך, בלי להתפשר על דבר. רק אם נבין כי אנחנו אלו שיכולים להביא את המוצר הטוב ביותר, את המוצר המושלם ללקוח, פשוט, כי אנחנו יודעים לעבוד קשה יותר מכולם. התחרות היא אמנם קשה, אבל עבודה קשה, מדויקת ובעיקר, דקדקנית, משתלמת בהחלט.

העולם לא גומל לאלו הממתינים על הגדר

אתם מכירים את אלו שתמיד אומרים לעצמם כי 'יום אחד נעשה ככה', 'בשנה הבאה אקים את הסטארט אפ עליו תמיד חלמתי', 'אחרי החגים אתחיל לבחון עבודה משותפת עם מעצבים תעשייתיים' וכיוצא באלו? אנחנו חיים בעולם מהיר, מתקדם, כזה שלא ממתין לאלו שלא יודעים לקבל החלטות נכונות בזמן. אם יש לכם רעיון נפלא בראש, אם אתם מאמינים במה שאתם יכולים לתת לעולם, הרי שזה הזמן לצאת לדרך ולהפוך את החלום למציאות.

אנחנו מצידנו, עושים כל מאמץ כדי לספק ללקוחות שלנו שירות מקצועי, מהיר ומיומן. התפקיד שלנו הוא לתת לכם את הכלים שיאפשרו לנו להגיע למטרה ביחד, התפקיד שלכם הוא לא לוותר ולהאמין כי הכל אפשרי, אנחנו רק צריכים להאמין בכך.

אז מה אתם צריכים לעשות עכשיו? זה די פשוט

אם אתם מחפשים שירות של פיתוח מוצרים בכל תחום, אם אתם מעוניינים להיפגש לשיחת ייעוץ ראשונה, אתם פשוט צריכים לפנות אלינו. באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא עוד מידע מקצועי אשר יספק לכם הצצה אל הנעשה מאחורי הקלעים, של עולם התעשייה. דרך הטלפון ודרך יצירת הקשר באתר, תוכלו לקבוע איתנו שיחת ייעוץ ראשונה עוד היום.

אנחנו ממליצים לכם, ממש עכשיו, לשבת בכיסא ולדמיין. הורידו את הדיון אל הדף ונסו לראות בעיני רוחכם את המוצר אותו אתם מדמיינים. אתם יכולים לשאוב השראה מהאינטרנט ואתם יכולים להתחיל ולנסות לצייר, בקווים כלליים, את החזון שלכם. ככל שתהיו ממוקדים יותר, ככל שתהיו ברורים יותר בנוגע לחזון שלכם, כך אנחנו נוכל לתת לכם שירות טוב ומדויק יותר.

עכשיו זה הזמן שלכם לעשות את הצעד, אנחנו ממתינים לכם, בטלפון או באתר. 

Anchor 1

 מעוניינים בייעוץ או בהתחלת פרויקט? 

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  

הטופס לא נשלח - נסו שנית

  תודה. ניצור אתכם קשר בהקדם  

Anchor 1

מעל 10

שנות ניסיון

סטודיו תומאס מציע שירותי עיצוב תעשייתי ופיתוח מוצרים מאז שנת 2012. אנחנו מאמינים בשירות מעולה, עבודה מקצועית ותמחור הוגן.
נשמח להפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים שלנו.

פרוייקטים נבחרים 

מעצב תעשייתי קורקינט
סטודיו לעיצוב תעשייתי לאמבט
עיצוב מוצרים רפואיים
פיתוח מוצר לתעשיית הקנאביס
עיצוב מוצר לביובי
עיצוב מוצר רפואי
מעצב תעשייתי ערכת ספירולינה
מעצב תעשייתי קורקינט חשמלי
מעצב מוצרי צריכה
מעצב מוצר חשמלי
סטודיו לעיצוב מוצר רפואי
עיצוב תעשייתי סטנלי

בין לקוחותינו

earth

הדרך שלכם למוצר מנצח מתחילה איתנו.

פרוייקטים נבחרים 

עיצוב תעשייתי של קורקינט

קורקינט עירוני

CLOVER

עיצוב מוצר מערכת מים

מערכת סינון מים ביתית

SORSO

עיצוב תעשייתי של מוצר

הדמיות תלת מימד

STANLEY BLACK & DECKER

עיצוב סטנלי בלאק אנד דקר
עיצוב שעון OXITONE

שעון חכם Smartwatch

OXITONE

סטודיו לעיצוב תעשייתי לאמבט
עיצוב מוצר לחקלאות
מעצב מוצר דנטלי
קורקינט

עיצוב בורד

CLOVER BOARD

עיצוב בורד קורקינט
עיצוב כרומגן קולט שמש
דוד שמש

קולט שמש

CHROMAGEN

הדמית תלת מימד
עיצוב מוצר רפואי MIS
עיצוב מוצר רפואי
מוצר רפואי

עיצוב מוצרים רפואיים

MEDICAL DEVICES

לקוחות ממליצים

מוטי ויסנברג

מנכ"ל חברת  SORSO

בהחלט אחזור לסטודיו תומאס כשנעשה את המוצר הבא שלנו.

5 כוכבים

תומר שלומן

בעלים, חברת OLEO

מרגישים שחשובה לכם הצלחת הפרוייקט... לא מובן מאליו.

5 כוכבים

חן אריאלי

יזמית

ביצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר!

5 כוכבים

בין לקוחותינו

באנר מעצב מוצר

הדרך שלכם למוצר מנצח מתחילה איתנו.

bottom of page