top of page

צריכים עיצוב מוצר? 3 עצות לפני שמתחילים

מרבית המוצרים כיום, מאופיינים בפרטים רבים, בעיצוב מדוייק לקהל היעד, ולמנגנון שיווקי איכותי שיודע לכוון בדיוק עבור מי שמחפש את המוצר הספציפי הזה. אחד האתגרים בשווקים רוויי מתחרים - להתמודד עם המתחרים החזקים בשוק, ולנצח אותם.


למרות זאת, כאשר אדם מכיר את קהל היעד שלו, יודע היכן הוא מסתובב ומה הוא בדיוק אוהב, הוא יוכל באמצעות עיצוב תעשייתי מנוסה לעצב מוצרים טובים בעלי ערך מוסף שיגרמו לצרכנים - לבחור בו.

אחת הדרכים הקלות והפשוטות ביותר לדעת מה קהל היעד שלך רוצה, הוא פשוט לשאול אותם. לאחר סקר שוק מעמיק ויסודי, תוכל לגלות במהירות מה קהל היעד שלך מחפש ולמה הוא זקוק.


כיצד מעצבים אריזה איכותית?

האריזה היא הדבר הראשון שבו נתקל הלקוח היא האריזה, ולכן אי אפשר להמעיט בערכה. בכל תהליך עיצוב שאנו מבצעים בסטודיו תומאס אנחנו לוקחים גם את האריזה בזמן עיצוב המוצר. כיצד הוא יאוחסן, כיצד הוא יוצג לראווה בחנות, מה הם היתרונות והחסרונות שלו בתצוגה - כל אלו הן שאלות חשובות בשלבי תהליך העיצוב והמעצב התעשייתי נדרש לתת להן מענה.

עיצוב מוצר פלסטיק על ידי סטודיו תומאס
אריזת המוצר חשובה לא פחות מהמוצר עצמו

ומה בנוגע לגדול האריזה? כאשר מדברים על "גודל האריזה" בעיצוב תעשייתי, לא מדובר רק על הנפח עצמו של האריזה, אלא, גם באופן ובצורה שהאריזה מעוצבת. החל מאריזה רזה וגבוהה לאריזה רחבה וקומפקטית, צורת האריזה יכולה להיות שונה, אך הגודל למעשה - יהיה זהה.


המעצב התעשייתי אחראי לכל פניו של המוצר ולכל אורך שרשרת הייצור עד לשלב שהוא בשימוש אצל הלקוח, כך שגם האריזה היא חלק מאותם שלבים. לעצב את המוצר מבלי לחשוב כיצד הוא יוגש ויוצג ללקוח הוא להתעלם משלב חשוב ברכישה של המוצר, ומבלי שהמוצר נרכש אין לו זכות קיום.


לכן, חשוב לתת את הדעת כיצד אריזת המוצר תיראה בסוף התהליך ובאיזה אופן היא תבליט את יתרונותיו של המוצר. מעצב תעשייתי מקצועי ובעל ניסיון ידע לתת מענה איכותי גם למוצר וגם לדרך אריזתו והצגתו ללקוח.


בחירת סטודיו לעיצוב תעשייתי

עיצוב מוצר בצורה מקצועית, בניית אסטרטגיה ומיתוג מעולים ובחירת אריזה מתאימה, כל אלו חייבים להתבצע בעזרתו של מעצב תעשייתי מנוסה ומקצועי אשר יוביל בצורה מקצועית את המוצר לעבר הצלחה. עיצוב מוצר הינו כלי חשוב ואפקטיבי ביותר לפיתוח המוצר, וכל זה מתחיל בבחירת בעל מקצוע מתחום העיצוב התעשייתי. אנחנו ב סטודיו תומאס לעיצוב תעשייתי נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.


עיצוב טוב - מוביל למותג חזק

כאשר מדברים על "מוצר חדש" לעיתים קרובות למעשה מדברים על "מותג חדש." מותג מורכב מהמון פרמטרים הכוללים בין היתר:

מחקר שוק מעמיק, אסטרטגיה נכונה ואפקטיבית, בניית סלוגן וקונספט, מרקטינג, אסטרטגיית חדירה לשוק ועוד. לאחר שמוצר חדש נולד, הוא צריך לעבור תהליך שיווק על מנת שקהל הלקוחות הפוטנציאלי יכיר אותו.

בניית מיתוג היא דבר נחוץ והכרחי לכל מוצר חדש, ובמיוחד ליזמים אשר מעוניינים להשאיר חותם בשוק.


כולנו אוהבים מותגים ומזהים אותם מרחוק. רובנו אף נסכים לשלם יותר על מוצר כלשהו, רק בגלל שהוא ממותג בצורה מרשימה, מפתה ואלגנטית יותר. מוצר חדש לא מוכרח "להמציא את הגלגל" ובטח שלא לרצות את כולם, אך מומלץ ביותר לבצע מיתוג מקצועי ואיכותי למוצר המוגמר על ידי איש שיווק שלצידו מעצב תעשייתי אשר יחזק את הקונספט של המוצר, ימקד את המוצר עבור קהל היעד שלו וכך יגדיל את הצלחתו השיווקית.Comments


תודה! נשוב אליכם בהקדם

יש לכם רעיון למוצר?

צרו קשר!

החלל החיצון

 יש לכם רעיון או מוצר?

מגיעה לכם שיחת יעוץ חינם!

Anchor 1
bottom of page