top of page

החלום שלך מקבל חיים אצל מעצב מוצר

רק מעצב מוצר יכול להפוך את החלום שלך למציאות.

תן לחלומות שלך להיתגשם

בוא נגיד שיש לך רעיון מהפכני למוצר חדש שטרם נראה בארץ, מוצר עם שלל פונקציות שמתאימות לקהל עם טווחי גילאים שונים. שכרת חברה שתעזור לך להפוך את אותו רעיון למציאות, אך מרכיב חשוב בשלב היצור של המוצר שלך, הוא לא המוצר אלא מי שמעצב אותו.


אז למה באמת חשוב לתת למעצב מוצר לבדוק את המוצר שלך, הרבה לפני שהמוצר מגיע בפועל למדפים ונחשף בפני קהל היעד שלו? כי מעצב המוצר שתבחר, יתאים את המוצר שלך לצורכי האנשים שיקנו אותו, לא רק בגלל המראה של המוצר, אלא גם היעילות שיש למוצר. כל לקוח פוטנציאלי קודם כל קונה את המוצר בעיניים, משמע, לפני שאותו לקוח יקרא את מפרט המוצר, הוא צריך לאהוב את המראה הויזואלי.


שרטוט עיצוב תעשייתי
עיצוב תעשייתי: משלב השרטוט ועד למוצר מוכן

מחקר מקיף לפני יצירה

החלטת לתכנן רהיט חדש, עם מראה ייחודי שלא נראה כמותו בשום מקום, אך לפני שמתחילים בעיצוב מוצר, בודקים כמה פרמטרים חשובים. פרמטרים כמו מחיר שוק, קהל יעד, נוחות הרהיט, השימוש שיעשו באותו רהיט, אורך חיי חומר גלם ועוד פרטים שמעצב המוצר לוקח בחשבון.


כל המשתנים האלה הם אלה שיהפכו את הרהיט שלך לכמה שיותר מבוקש, כי המשתנים האלה נחקרים לעומק לפני שהרהיט מיוצר. בתוך אותם משתנים נכלל גם ממה עשויים חומרי הגלם ששומשו ליצירת הרהיט, אם הם ידידותיים לסביבה וכמובן נוחים לשימוש הלקוח. פה אתה כבר מבין שאתה צריך לשכור את שירותיו של מעצב מוצר, שיחד עם הצוות שלו יוכל לבדוק את כל המשתנים האלה, לפני שתגיעו לשלב העיצוב.


תחומי תעשייה שונים נעזרים במעצבי מוצר

כיום ניתן למצוא מעצבי מוצר שעובדים כמעט בכל ענף בתעשייה, בין אם זה ענף החשמל והטכנולוגיה, או אם זה תחום הריהוט ועוד. לדוגמא, רהיטי ישיבה וכתיבה, מטבחים וארונות בהם תוכלו לאחסן דברים, מצריכים מעצב מוצר שידע ליצור דינמיקה וזרימה בין הרהיטים. בין אם עושים התאמת העץ ממנו יהיה בנוי המטבח ועד השייש, מאיזה חומר גלם יעשו את הכריות בספה מעוצבת ובאיזה צבע יהיה ארון הבגדים.


או לחילופין, מתקן שתיה מעוצב, מאווררי ריצפה ותנורי חימום, כאשר בכל אחד מהם יש פונקציות שונות, אך המראה שלהם משתנה מיצרן ליצרן. גם קבלני בניין משתמשים במעצבי מוצר, הידועים בשמם המקצועי כאדריכלים, שמטרתם לעזור לקבלן לבנות את בית המגורים הכי מרהיב.


לא מתפשרים על חלומות

אתם רוצים שהרעיון המהפכני שלכם, או המוצר שאתם רוצים לייצר ימכר בכמויות מסחררות בשל היעוד הפוטנציאלי שלו ולזה אתם צריכים מעצב מוצר. שיידע איך לתכנן כל פרט במוצר שלכם בקפידה ותשומת לב לפרטים הכי קטנים, כך שהמוצר שלכם יהיה ייחודי ולא יהיה מוצר שני או דומה לשלכם.


כיום כל מוצר מחייב מעצר מוצר הרבה לפני שמתחילים לייצר אותו, וכדי לדעת איך הוא יראה בשלב הסופי, יש דגם ממוחשב שעליו נבנה אב טיפוס. היתרון בדגמים ממוחשבים או באב טיפוס, שהוא נותן לכם את האפשרות לראות איך המוצר שלכם יראה, כאשר הוא מקבל צורה וחיים. והחלק הכי טוב בשלבים האלה, שאם העיצוב לא מוצא חן בעיניכם, תמיד אפשר לשנות אותו ולהתאים אותו גם לרצונות שלכם, ושל הלקוחות שלכם.

כל חלום אפשרי ובר הגשמה, כאשר אתם בוחרים בעיצוב תעשייתי שמתאים למה שאתם רוצים לייצר, ומעצב המוצר יעזור לכם להפוך חלום למציאות.


Commenti


תודה! נשוב אליכם בהקדם

יש לכם רעיון למוצר?

צרו קשר!

החלל החיצון

 יש לכם רעיון או מוצר?

מגיעה לכם שיחת יעוץ חינם!

Anchor 1
bottom of page